U shit flm merr jep .,,me6 muaj Rks,klim,abs,etj89

Shitet nga: Adonis 17 Shk 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 100
Shitet Audi 100 Dizell fabrikisht edhe në librezë.
Posedon 6 muaj regjistrim,hidraulik,abs,klim,muzik me Cd,interier tə pastër ,brenda jashtë e ruajtur dhe nuk ka aspak korozion askund.
Ngjyrë Vishnje,goma të mira dhe fellne alumini.
Posedon dritaret me rrymë ,Centrall funksionale etj.
Për informata më të hollësishme në nr:044631031
Ose në Viber i njejti numër.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim