Vetura perfekt

Shitet nga: Fitor 11 Sht 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Vetura eshte audi 80 disell 1.6 ne gjendje teper te mir dhe posedon. Fellne 2 par me goma. Shtopat e audis b4. Krovin dhe auben e ka te zez. Ka dwd te golf 4. Karrikat e pasatit. Hapje nga distanca me telekomand. Rigjistr 1 vjet. Vlen te ceket qe nuk osht hipotek dhe bartja behet meniher. Nr per kontakt 045-602-061. Ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim