audi 80cc4*4 per pjese

Shitet nga: besniku 02 Jan 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Viti: 1986
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
shes pjese per audi 80 cc 1.6benzin motori i mire prej 1euro ndrrusi i shpejtesive dhe diferenciali jan shitur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim