Audi 90 AUTOMATIK -90

Shitet nga: Egi 13 Dhj 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1990
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 90
Shes Audi 90, AUTOMATIK,KLIM FUNKSIONALE, RADIO ME CD , 4 GOMAT E REJA TE DIMRIT, DRITARET HAPJE AUTOMATIKE , REGJISTRIM DHE 5 MUAJ -- TE GJITHA SERVISET E SAPO KRYERA-----VETURA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE PRES BLERES SERIOZ ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim