audi 90

Shitet nga: Adnan 29 Dhj 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 90
shes audi 90 1 vjet regjistrim,benzin plin,kubikazha 2.3,5 dyr ,ne gjendje te rregult punon ne 2 sistemet benzin dhe plin per me shum kontaktoni ne nr e tel 044369299
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim