audi automatic

Shitet nga: arsimi 11 Pri 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 90
shes audi 90 ,2.3 e ne gjendje shum te mir audi asht automatik dhe posedon edhe klimen,ju garantoj .per gjdo gje qe ju them.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim