Audi a3 2.0 TDI

Shitet nga: Isah 13 Nën 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 550 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Vetura eshte ne gjendje te rregullt 100% ka rrypin dhembzor pumpen e ujit edhe te gjitha rrypat qe jan te nevojshem plus edhe dhamellen e ka kontrollimin teknikt e kryer i po sa ardhur nga zvicrra thirrjet mund ti beni 24 ore posedon drita te mjegulles dhe blue light eshte i vozitur vetem nga nje person veturen mundeni ta provoni dhe bindeni.(nese nuk lajmrohet ky numer mund ta kontaktoni 044135364
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim