Blejm Vetura Rks dhe pa dogan Mercedes Bmw Audi

Shitet nga: Blejm Vetura 18 Qer 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 281 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 600 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Blejm Vetura Rks dhe pa dogan Mercedes Bmw Audi 049 300 273 Aksident ose Defekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim