Audi A4 2.0. TDI

Shitet nga: Toni 24 Mar 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Ofroj per shitje veturen Audi A4 Kombi TDI (140 PS).
Vetura është prodhim i vitit 2005 dhe ne gjendje perfekte.Posedon gomat per vere dhe dimër dhe të gjitha pra 8 ne Alufelgen.Gjithashtu posedon Navigimin Audi Plus dhe shumë extra të tjera.Edhe ne hargjime është tejet i kursyeshem,une hargjoj mesatarisht gjate vozitjes 5-5.5 litra 100/km.
Ju flm paraprakisht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim