Audi A4 1.9 TDI me 110 Ps me tabela Zvicerrane

Shitet nga: Albani 14 Dhj 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shes Audi A4 1.9 TDI me 110 Ps viti Prodhimit 12.1997 Kilometra momentalisht i ka 306000 vetura vozitet qdo dit per at edhe mundet me pas kilometra edhe me shum.
Vetura eshte ne nje gjendje shum te mir funksionon super vozitjen e ka shum te mir kilometrat i ka te garantuara e poseson edhe libren e servisit rrypi i motorit eshte i ndrrum me 258000 km.
Karoseria i ka do sende qe duhet mi reparu por nuk jan eshe shum tragjike per mbrenda iterieri ulset jan shum te mira funksionojn gjitha.

Verura momentalisht gjindet ne zvierr por prej dates 23.12.2015 veturen mund ta gjeni ne Gjilan

Klimatronik
Tempomat
El. Dritaret para dhe mbrapa
El. Pasqyret
Cd Radio
Me goma te dinrit
Kuka

Per me shum info

0041767786881


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim