Audi a4 1.9 TDI

Shitet nga: tuli 11 Gsh 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
shes audi a4 1.9 tdi me i tkuqe osht ngjendje perfkete dhe shume mir hargjon pak dhe osht shum e shpejt.posedon:klimatronik,abs,arb,tempomat,bordkompjuter,gjamat elektronik,mbyllje me digitron fabrikisht,radio cd etj qmimi 5300euro ndrrohet me gollf 5 info 045 444 834 kam edhe viber. vrejtje shitet pa fellne dhe nuk shitet urgjent.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim