RENTA CAR LENDI

Shitet nga: lendi 15 Krr 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
LESHOJ ME QERA VETURA KOMODE TE SAPO DOGANUARA AUTOMATIK DHE ME SHPEJTSI DIZELL ME TE GJITHA PAISJET
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim