AUDI A6 2.7 TDI RKS S LINE

Shitet nga: S Line 13 Tet 07:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6AUDI A6 2.7 TDI S LINE RKS VITI FUND 2006 NE GJENDJE PERFEKTE OSHT KEJT SERVISAT E KRYER IKA

regjistrim ka deri me 09.09.2018 ME Karton te gjelbert osht me gjitha


POSEDON :
7 SHPEJTSI MENJAQIN MULTI TRONIK
NAVI TV DVD MAGACIN 6 CD
TELEFON
KARRIKAT ELEKTRONIKE ME NXEMJE
PASQYRET ME RRYM DHE NXEMJE
BOARDCOMPUTER TMADH ME NGJYRA
PULLAT NVOLLON
XENON BI XENON
PASTRIMIN E DRITAV
SENZORA PARKINGUT PARA MBRAPA
SENZOR SHIIUT SENZOR PASQYRE
GUMAT E REJAVETUREN MUND TA KONTROLLONI KU DONI JU
DOKUMENTA JU GARANTOJ

HARGJIMET SHUM TE VOGLA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim