Audi A6 2.5 dizel -99

Shitet nga: Nexhea 13 Gsh 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1999
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Ka regjistrim 10 muj deri qershor 2016
Gomat e mira
Klima funksionale ne rregull
Servisim te garantuar uljen e ndrrume filterat e ules te ajrit te gjithat
Gurtnet e para dhe te mbrama te reja
Qdo send punon mir
Vozitja komforde
Menjaqi Automatik ndrron shum mir dhe punon pa asnji vrejtje
Pres bleres serioz
Bojmi edhe ndrrime me vetura tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim