Audi A6 TDI 2,7 Quattro

Shitet nga: G.Murseli 13 Mar 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 800 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Shitet vetura Audi A6, Vetura gjendet ne Gjermani, dhe eshte ne gjendje shumë të mire, gjithqka Funktion super.
Viti.2005
Km.153000 Original
Me liber Servisi veten ne Audi
Navigation
Fellne 18zoll per verë, 16zoll per dimer shiko Foton
Nese keni interesë vetura vjen ne KS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim