Fellne 18 per audi

Shitet nga: Xxxxxxx 24 Dhj 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2015
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Fellne per audi 18 me goma te veres shum pak te perdorura jan dhe jan ne gjendje te mir.
Mund te voziten edhe ne vetura tjera sepse jan universal me 10 vrima.
Per ma shum info na kontaktoni edhe ne viber +37744250194.
Qmimi sipaa msrrveshjs.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim