Pjesë Rezerv për Audi Ollored 2.5 dizell

Shitet nga: Fatmir 05 Dhj 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Pjes rezerv per Audi A6 2.5 dizell Si dhe blejm vetura të aksidentuara kontakti në numrin 045676131 ; 044165541
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim