AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt

Shitet nga: AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt Sot 02:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Viti: 2018
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt,aksident ose ato qe nuk i perdorni 1999-2015 .Dergoni Oferten ne viber 📞+383 44 865 125 Targa Kosovare dhe te huaja ch,de,si,fr . Gjindemi ne gjithe Kosoven.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim