Rent A car KORRA 044 77 88 33 dhe 049 77 88 33

Shitet nga: Sokol Halili 17 Mar 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: TT
Ofrojm vetura me qera per 24 or e me shume Qmimet ndryshojne varesisht prej tipit te vetures dhe kohezgjatjes per sa dit mirret vetura. Klientet I marrim dhe I kthejme ne aeroport te prishtines GRATIS Golf 4 2003 manual dhe tiptronic 5.5 lit/100km Golf 5. 2004 manual. 5.5 lit/100km Audi a6. Automatik. Peugeot 2000manual 5.5lit/100km alfa rome2008 automatik 4 lit/100km Bmw m3. 2003.5automatic/tiptronic .Audi tt 2001 dhe Audi tt 2003. Opel meriva 2008 Mercedes ess 2001 automatik .Mercedes ess 2001 automatik.Mercedes a cllas automatik. Golf 4 2003 manual .Golf 4 2003 manual golf 4manual.Ofrojm vetura prej 15 euro.Ju mirpresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim