BMW -06

Shitet nga: Bmw 11 Shk 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Vetura bmw 650 ci benzin automatik 105 mi km te kalume viti 2006 fellne 20 coll te M6 Mpaket esht ne gjendje te mir si mrenda dhe jasht nuk i
Mungon kurgjo me servis te krym me
Gjitha pa dogan rgjistrimin e par ne amerik 2009 ndrrim i mundshem blers serioz
Qmimi -25000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim