BMW 530 Dizel -00

Shitet nga: Gzim 04 Qer 02:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR   5 000 EUR

Komuna: Gjilan
Shes Vetura Bmw 530 Dizel

Rreth Vetures:Bmw
Bmw-530 Dizel-Karavan Ne Gjendje Shum te Mir si Jasht Ashtu dhe Mbrenda
Viti -2000
Regjistrim 1 muaj
Fellne Aumini
Automatik -Tip-Tronic
Tempomat
Komanda Ne Vollant
Karrika Likur -me Nxemje
Klimatronic Funksionale 2-sezonale
Centrall
Shiber
Air Bag
Abs
Asr
Gjomat -Pasqyret me Rrym
Park-Senzor Mbrapa
Etj... jon Kto nfoto

Kontak: 044-133-100
045-623-222

QMIMI I PA DUSKUTUSHEM SHITET URGJENT
KONTAKT 044-133-100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim