BMW 318 -92

Shitet nga: Enver Mehmeti 09 Pri 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet BMW 318 i vitit 1992 (06 Gjilan - Kamenice) , 1.8 Benzin - Plin

Automjeti ka ngjyrë të kuqe dhe është i ruajtur mirë
Automjeti është i regjistruar deri më 20.07.2015 dhe nuk është hipotekë.

Mund të telefononi nga ora 16:00 deri në orën 22:00 , sms mos dërgoni se nuk ju përgjigjemi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim