BMW 320 dizel -01

Shitet nga: bmw 03 Pri 00:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 750 EUR

Komuna: Gjilan
Shes bmv 320 dizel
ne gjendje shum te mir teknike dhe optike
abs
central
klim ac
hidrolik .
Esp
Goma te reja me felne te mira . Edhe gomat e veres te mira shum Regjistrim tei ne 11.11.2015 ndrrim i mundshem
Nr viber +77753296141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim