BMW 323i -99

Shitet nga: Besim 12 Pri 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet Bmw 323i viti i prodhimit 12.1999 ngjendje perfekte i mirbajtur. ka Sport armortizera , karrikat me nxemje , Shiber , alarm Dvd navigacion dritaret elektronike para dhe mbrapa edhe felge krom shum trujshme . Pa dogan me tabele t zvicrres.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim