BMW 520 6900 EURO -04

Shitet nga: besim 02 Pri 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 900 EUR

Komuna: Gjilan
SHITET DHE NDRROHET BMW 520
QE 8 MUAJ E DOGANUAR ME SERVISE TE KRYERA
FELLNE 18 COLL
DHE NE GJNDJE TE MIR

TEL +37745 601 550 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim