BMW 525 PLIN-BENZIN -90

Shitet nga: BMW525 Plin -Benzin 21 Krr 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Gjilan
BMW-ja është ne gjendje shum ne rregull. Për ma shum shikoni fotot,edhe kontaktoni ne nr te.044213594.Qmimi i i diskutueshem.BMW posedon dy pal fene me goma dimri dhe vere.Ka vajin e ndrruar se bashku me filterin e vajit,edhe filterin e ajrit e ka te ndrruar,dmth vetura është si thojn TIP-TOP.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim