BMW 530 dizel -04

Shitet nga: BMW 530 10 Krr 01:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
SHES BMW 530 DIZELL AUTOMATIK TIPTRONIK 6 SHPEJSI
VITI I PRODHIMIT 2004
VETURA POSEDON :
NAVIGACION
KLIMATRONIK
TEMPOMAT
BORDKOMPJUTER
ESP ASR
AIR BAG
DRITARE ME RRYM
PASQYRET. ME SENXOR SHIJU
FELLNE TFORTA
GOMA TE REJA bejm dhe ndrim NR MOB.045/ 049/ 690 444
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim