BMW X5 3.0D SPORT PACKET FULL EXTRA RKS

Shitet nga: BMW X5 27 Qer 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
JU LUTEM MOS THIRRNI AS SHKRUNI NE VIBER SE SJU PERGJIGJEM FLM PER MIRKUPTIM

NDRRIM I MUNDSHEM

QMIMI JO I LIRBMW X5 3.0 DIZELL Ne Gjendje Shum Shum Tmir Teknike
Te Gjitha Serviset Ika Te Kryera me Faktura
Viti 2002
Vetura Posedon :

2PAR FELLNE ME GUMAT TE VERES DHE DIMRIT FELLNE JAN 19

AUTOMATIK TIPTRONIK
KLIMATRONIK
NAVIGACION
TV
DVD
SHIBER
XENON DRITAT EDHE HALLOGENKAT XENON IKA
SENZOR PARKINGUT PARA MBRAPA
PRAGJIT
TELEFON
LIKUR NXEMJE KARRIKA
ETJ


FULL EXTRAA OSHT ME GARANCION VETURA NE DOKUMENTE TE GJITHA


VETUREN MUNDENI ME QU ME KONTROLLU KU DUSH
ME LIBRA SERVISIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim