BMW X5 3.0D SPORT PACKET NDRRIM I MUNDSHEM

Shitet nga: BMW X5 10 Mar 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
AUTOMATIK TIPTRONIK


JU LUTEM MOS THIRRNI AS SHKRUNI NE VIBER AS SMS MOS QONI SE SJU PERGJIGJEM

BMW X5 3.0 DIZELL Ne Gjendje Shum Shum Tmir Teknike 10Muj Regjistrim
Te Gjitha Serviset Ika Te Kryera

Vetura Posedon :

2PAR FELLNE ME GUMAT TE VERES DHE DIMRIT FELLNE JAN 19


KLIMATRONIK
NAVIGACION
TV
DVD
SHIBER
XENON DRITAT EDHE HALLOGENKAT XENON IKA
SENZOR PARKINGUT PARA MBRAPA
PRAGJIT
TELEFON
LIKUR NXEMJE KARRIKA
ETJ


FULL EXTRAA OSHT ME GARANCION VETURA NE DOKUMENTE TE GJITHA


VETUREN MUNDENI ME QU ME KONTROLLU KU DUSH
ME LIBRA SERVISIT


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim