BMW X5 DISEL 04

Shitet nga: besim 13 Pri 00:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Bmw x5 2004 me gjitha servisa te kryera
Irujshum teper Senzora Perpara dhe Mbrapa
Likur ezez tempomat Pulla ne Timon


045 601 550 edhe Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim