DYER PER GARAZHA ALIUDOORS

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AliuDoors 05 Dhj 12:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

800 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: M-modele / BMW
Modeli: M3
Dyer per garazha nga prodhuesit me te njohur europian:
FlexiForce (HOLLAND)
BENINCA (ITALY)
KINGSPAN (BELGIUM)
I gjith materiali qe e posedojm eshte i kualitetit te lart.
Dyert kan garancion nga fabrika per 10 vite per panelin dhe pjeset perberese ndersa servisi i rregullt 5 vite pa pages duke perfshir edhe prishjet nga rryma; nga garancioni perjashtohen vetem demtimet fizike te deres.
Po ashtu posedojm edhe motora per dyer te oborrit me garancion te rregullt 5 vite.


KONTAKTI:
045 475 001
FACEBOOK: ALIUDOORS
E-MAIL: aliudoors@gmail.com

ALIUDOORS NE FACEBOOK

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim