AUTO NGJYROSES & POLIRE

Shitet nga: Mergim 17 Tet 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2015
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: M-modele / BMW
Modeli: M5
Bejm ngjyrosjen dhe polir per te gjitha llojet e veturave.
Mob. 045.598.671
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim