Bmw 220D i shitur

Shitet nga: Arben 13 Dhj 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

19 439 EUR

Viti: 2015
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 2 / BMW
Modeli: 220
Viti 2015 Qmimi 15,900€
Bmw 220D sport packet
Atomatik
Kw 140 Ps190
Ful opsione
Me te gjitha serviset
I garantuar per km dhe aksident
+Dogana 3,414
+Homologimi 125
Total 19,439 €

Kontakt 045 999 567
049 966 777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim