Auto24 BLEJM VETURAT QE NUK I PERDORNI VW BMW AUDI

Shitet nga: Auto24 Sot 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 700 EUR

Viti: 2014
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 2 / BMW
Modeli: 225
Blejm vetura qe keni me defekt,aksident, me dogan ose pa dogan dhe ato qe nuk i perdorni telefono ose Dergoni ofertat ne viber -+383-49888028.🚗
- call 044865.125🚗 .

Gjindemi ne tere Kosoven 24hr transpori eshte i yni Bmw,golf,audi s4,a5,a6,a8,mercedes eclas,cls etj
Sch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim