Bmw m5

Shitet nga: Alban 12 Tet 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 70 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 900 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 2 / BMW
Modeli: 225
Vetura osht Dizell 2. 4 dhe ka regjistrim 1vjet ju garntoj ne dokumenta dhe ne vetur qe gjithqka qe osht ne rregull
Thirrni ne viber veten
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim