BMW X3 2.0 dizell -06 i posa doganuar

Shitet nga: Saba 14 Mar 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 600 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X3
Bmw x3 i posa doganuar dhe regjistrim 1 vit
Klimtronik (funksionale) Airbag,centrall,timon servo,senzora parkingu para mbrapa,komanda ne timon,karrika te lekures,goma te reja,tempomat etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim