BMW X3 3.0d -08

Shitet nga: Mon 22 Jan 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 500 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X3
Eshte ne gjendje te rregullt
Ka senzor per parkim & dy par guma dhe fellne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim