Bmw x3 3.0 dizell

Shitet nga: Imran 03 Mar 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X3
Shitet Bmw X3 ne gjendje te mire teknike dhe optike,vetura i ka te kryera gjitha serviset,3.0 dizell vetura i ka gjitha opcionet eshte shume moderne. Vetura eshte ne Kosove dhe mund te shihet ne cdo kohe. Nr vib +49 157 866 01 216. Nr vib +377 45 966 859
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim