BMW X5 3.0 D NAVI FULL EXTRA RKS -2002

Shitet nga: Endrit 30 Mar 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 900 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
BMW X5 3.0 DIZELL

VITI I PRODHIMIT : 2002

NGJYRA : E ZEZE METALIKE

I REXHISTRUAR

NE GJENDJE SHUM T`MIR

8 VITE 1 PRONAR

VETURA NUK OSHT HIPOTEK

2PAR GOMA ME FELLNA (DIMRI&VERE)

NAVIGACION
KOMANDA N TIMON
AUTOMATIK TIPTRONIK
DRITA XENON
ULSE LKUR
SENZOR PARKINGU
KLIMATRONIK
DRITA TMJEGULLES
ESP
TEMPOMAT
BORD KOMPJUTER
TIMON SERVO
ABS
AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
MBYLLJE QENDRORE ETJ...

Nr. Kontaktit 044133208

bejm dhe ndrrime.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim