Bmw

Shitet nga: Memli krasniqi 09 Mar 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Shitet vetura bmw x5 shum e rujtme gjitha serviset e kryme para 2 jave me regjistrim dhe 5 muaj bres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim