Shes BMW X5

Shitet nga: Arton 07 Shk 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 800 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Shes BMW X5 ne gjendje te mire, ka te gjitha paisjet: goma dimri, fellne, brenda me lekure dhe ka regjistrim deri ne muajin gusht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim