X5 3.0 disel 2003

Shitet nga: Besim 16 Sht 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 900 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Shitet x5 ne gjendje trregullt dhe shum I ruajshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim