fellge per bmw x5 me goma te dimrit dhe te veres

Shitet nga: xxx 31 Mar 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Shes fellgat per bmw x5 17coll jan me guma tmira qmimi 300euro per me shum viber ose tel 0037744132351
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim