Bmw 318 benzin Ndrrim i mundshem VW GOLF 5, 1.9 ..

Shitet nga: trimi 05 Shk 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 750 EUR

Komuna: Gjilan
Bmw 318 Benzin shum ekonomik.

Posedon:

Regjistrim deri 11-06-2015
Airbag
Klime Tronike
ABS
ESP
2 Qelsa
Timoni Servo me Ngritje Lartesije
Xhamat Elektronik Para
Fellne 16 Coll, me goma shum te mira M+S
Ne Gjendje Teknike + Elektronike + Optike Perfekte kerri ska nevoj per kurrfar investimi..."NE GJENDJE PERFEKTE"
Info 045 611 038

Nrrim i mundshem me VW Golf 5, 1.9 TDI me qene 4 dyer dhe shume i ruajshem.

Verejtje: Automjetet mos me qen karavan por limuzin.
Nuk esht ne hipotek, ju garantoj, dokumetacion te rregullut.

045611038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim