Bmw E46 318 -04

Shitet nga: privat 29 Mar 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Gjilan
BMW ne gjendje te rregullt. me 5 shpejtesi,
Klim
Tempomat
Airbeg
.gumat i ka te dimrit dhe te veres me fellka
.. Bmw gjindet ne zvicerr me tabela te zvicrres po nese dikush esht i interesun me ble une ja ofroj deri ne kosove . 1.8 esht benzin
te interesuarit mujn mu lajmru ne ket numer +41762203223 sms apo ne viber. qmimi 3.500 e.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim