Bmw x5 disel 3.0 viti 2007 -07

Shitet nga: AGRON 23 Shk 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
SHITET BMW X5 NE GJENDJE TE SHKELLQYSHME I DOGANUAR DHE I RIGJISTRUAR PRES BLERS SERIOZ QMIMI I VOLITSHEM PER INFO ME TE HOLLSISHM KONTAKTONI N NR 044128418
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim