Shitet Vetura Kalos Chevrolet 1.4

Shitet nga: Ardi 20 Dhj 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Chevrolet
Modeli: Kalos
Shitet Vetura Chevrolet Kalos 1.4 16V SX kerri eshte me klim me ABS me airbag me shibetak kerri eshte 5 dyer posa i ardhur qe 5 muaj nga zvicrra kejt me servis me krejt i ka ne zvicerr gjithashtu eshte edhe libra e servisit nfoto karaserija eshte allumin plek dhe regjistrimi i kerrit vlen deri me 19.06.2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim