Ndrimi vetures e bojm me oborr

Shitet nga: Azizi 12 Mar 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Chrysler
Modeli: 300C
E japmi veturen ne ndrim me oborr ne Gjilan, Ferizaj ose Viti. Vetura esht ne gjendjen e regullt pa defekte. Esht blere ne Gjermani dhe i ka te gjithat letrat e dokumentatione.

Per interesime me teper lajmroheni ne numrin e telefonit. Mundem te thirrni prej ores 4 pasdite ne diten punes dhe nonstop ne vikend.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim