Chrysler Vouager Dizel -07 RKS

Shitet nga: selami 18 Jan 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Chrysler
Modeli: Voyager
shitet vetura chrysler vouager 2.8 dizell viti. 2007. automatik tiptronik ne gjendje shum te mir dhe shum i tujtunn me 7 ulse me dogan te paguar
1vit rks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim