Dera

Shitet nga: Ska emer 12 Mar 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Viti: 1986
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C1
Dyr per citroen c1 edhe krilla dhe pjes te tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim